Kontakt:
22 674 50 82

ABR

Nowodworska 4
05-119 Michałów-Reginów
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Dobry Montaż

O firmie

Firma ABR to ponad 15-letnie doświadczenie w branży osłonowej. Zaangażowanie oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji personelu, zapewnia Naszym Klientom produkty indywidualnie dopasowane i obsługę na najwyższym poziomie.

Naszym głównym profilem działalności jest kompleksowe wyposażenie nowobudowanych domów i obiektów przemysłowych w stolarkę okienną, rolety zewnętrzne, bramy garażowe, drzwi zewnętrzne oraz automatykę.

 

PROFESJONALIZM

- Zapewniamy indywidualne doradztwo Naszym Klientom na każdym etapie budowy.
- Dopasowujemy i optymalizujemy produkty już w fazie projektowania budynku. Opracowujemy dla Naszych Klientów projekty architektoniczno-budowlane całych konstrukcji oraz detali, służące jako podstawa wykonania prac budowlanych.
- Na etapie stanu surowego budynku, przedstawiamy najbardziej optymalne rozwiązania przy zachowaniu wymogów architektonicznych i preferencji Klienta.
- Dokładnie omawiamy wszystkie możliwe do zaakceptowania przez Klienta rozwiązania.
- Oferujemy kompleksową ofertę osłonową oraz w pełni kompatybilne rozwiązania uwzględniające dopasowanie poszczególnych produktów i dobór kolorystyczny.
- Nasi Klienci mają wsparcie techniczne i merytoryczne również po zakończonej inwestycji.
- Kierujemy się uczciwością na każdym etapie obsługi.
- Postawa naszego personelu buduje wiarygodność naszej marki.

 

JAKOŚĆ

- Wysoka jakość naszych usług to standard.
- Nie oszczędzamy czasu który trzeba poświęcić Klientom. Służymy swoją wiedzą i posługujemy się tylko najwyższej jakości technikami montażowymi.
- Oferujemy produkty najwyższej jakości w każdej klasie cenowej.
- W swojej pracy wykorzystujemy odpowiednio dopasowane standardy montażu, zapewniając długoletnie i niezawodne funkcjonowanie produktów.
- Zwieńczeniem naszej pracy jest prestiżowa nagroda LIDERA JAKOŚCI, którą otrzymaliśmy od naszego wieloletniego partnera - firmy KRISPOL.

 

DOŚWIADCZENIE

- Rozumiemy potrzeby Naszych Klientów i wspieramy ich naszą wiedzą i doświadczeniem. Pozwala nam to pomagać i rozpoznawać ich potrzeby oferując najlepsze rowiązania.
- Doświadczenie każe nam nieustannie poszerzać wiedzę podążając z duchem czasu i techniki, dbając o elastyczność w podejściu do Klienta.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Messenger WhatsApp